Bārbeles Zēnu pamatskola organizē vasaras nometni zēniem Vīri un Vīri

Aicinām uz labdarības koncertu Uzcel savu baznīcu
04/06/2019
Mācības Bārbeles Zēnu pamatskolā
17/06/2019

Lai audzinātu patstāvību un atbildību topošajiem vīriem un tēviem, Bārbeles Zēnu pamatskola “Saknes un Spārni” no 2019. gada 8. līdz 12. jūlijam organizē nometni zēniem “Vīri un Vīri”. Tās laikā būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, iepazīties ar vienaudžiem, kā arī stiprināt savu raksturu un disciplīnu.

Atpūtas un piedzīvojumu nometne “Vīri un Vīri” ir radīta katram zēnam, kas reiz būs vīrs, jo ikvienam ir jāzina, kā bez sērkociņiem iekurt ugunskuru; prast sasniegt mērķi, šaujot no loka bultu; ar airu laivu sasniegt upes krastu; naktī orientēties apkārtnē un izdzīvot neparedzētu apstākļu situācijās.

Nometnes laikā tiks organizēts pārgājiens ar nakšņošanu mežā. Dalībnieki sacentīsies savā starpā, noskaidrojot, kuram ir stiprākais rokas tvēriens, kurš ir spēcīgākais virves vilkšanā, atspiedienos no zemes, kā arī būs iespēja sevi pierādīt vairākos citos pārbaudījumos. Papildus tam zēniem būs iespēja iejusties pilota lomā, veicot lidojumu vienā no aviosimulatoriem. Tāpat puiši darbosies ar mālu; atkārtos vai iemācīsies kādu jaunu vai jau zināmu deju soli; gatavos lidmašīnas un daudz ko citu, lai mājās varētu doties ar skaistām atmiņām un, protams, jaunām draudzībām.

Nometne norisināsies Bārbeles Zēnu pamatskolas teritorijā, un tā ir paredzēta puišiem, kas ir vecumā no 12 līdz 18 gadiem. Piecu dienu pasākuma izmaksas vienam dalībniekam ir 270 eiro, tādējādi nodrošinot visas aktivitātes, katru ēdienreizi un naktsmājas. Nometnē plānots uzņemt līdz 25 jauniešiem, kuriem būs iespēja savā starpā iepazīties, veidojot stipras un noturīgas draudzības. Lai pieteiktos, nepieciešams rakstīt uz e-pastu skola@barbele.lv vai Facebook lapā “Bārbeles Zēnu pamatskola “Saknes un Spārni””. Tāpat ir iespēja zvanīt nometnes vadītājai Ilonai Blūmai pa tālruni +37129264639.