PamatlogotipsLogotips ir Bruknas būtiskākais un vērtīgākais simbols. Pareiza izmantošana palīdz nostiprināt tās tēlu. Bruknas kopienas logotips sastāv no grafiskās zīmes ar novietojumu virs nosaukuma un apakšnosaukuma. Grafiskās zīmes forma ir neregulāra. Zīmes centrā ir redzams Svēto Apustuļu kapelas krusts, ko veido raksts no dažāda izmēra un formas mazākiem četrstūriem, kas simbolizē katra, ar rokām kaltā un celtā, baznīcas akmeņa unikalitāti.

Grafiskā zīmeGrafiskā zīme ir logotipa esence, to ir iespējams lietot atsevišķi kā dizaina akcentu gadījumos, kad netiek izmantots pamatlogotips, piemēram, kā sociālā tīkla profila attēls. Gadījumos, kad izstrādājumam ir ierobežots izmērs un pamatlogotipu nav iespējams izmantot, lietot grafisko zīmi.

SVARĪGA INFORMĀCIJA (!)
Lūdzam izlasīt Logotipa lietošanas vadlīnijas un rakstiski saskaņot BRUKNA grafiskās identitātes lietošanu (plakātos, bukletos u.c. drukātajos materiālos, kā arī interneta vidē – mājaslapās, sociālajos tīklos) ar biedrību “Kalna svētību kopiena”, nosūtot maketu vai saiti mums uz e-pastu.

Jebkādu sociālo mediju profilu veidošana ar Bruknai līdzīgu vai mulsinošu nosaukumu, kā arī izmantojot BRUKNAS grafisko identitāti (logotipus, banerus), nav pieļaujama bez rakstiskas saskaņošanas.

BRUKNA.KSK@gmail.com

FAILI LEJUPIELĀDEI (grafiskajiem dizaineriem)

Lejupielādēt logo (*.png)

Bruknas logo vektoros (editable *.pdf)


Zīmola izstrāde: