Bārbeles pagastā tiek organizēta neaizmirstama nometne puišiem un meitenēm

Mācības Bārbeles Zēnu pamatskolā
17/06/2019
Aicinām pieteikties jaunos puišus uz unikālu skolu Latvijā – Bārbeles Zēnu pamatskolu
27/06/2019

Nodrošinot aktīvas un jautras piecas dienas bērniem, no 2019. gada 22. līdz 26. jūlijam Bārbeles Zēnu pamatskola “Saknes un Spārni” organizē nometni puišiem un meitenēm. Aicinām jaunos dalībniekus, lai piedzīvotu, iepazītu, uzzinātu, mīcītu, veidotu, dejotu un iemācītos izdzīvot.

Nometnē jaunieši varēs uzzināt, kāpēc lidmašīna turas gaisā, kā arī pašiem būs iespēja izgatavot nelielu avioplaniera modeli. Tāpat puiši un meitenes apgūs mešanas tehniku un piedalīsies pašu izgatavoto planieru sacensībās. Papildus tam būs iejusties īsta pilota lomā izmēģinājuma lidojumā Boing aviosimulatorā.

Piecu dienu laikā paredzēts arī iepazīt mālu un tā dažādību, kā arī izgatavot savu personīgo svilpavnieku, ar kuru būs iespēja piedalīties nometnes noslēguma darbu izstādē. Būs arī laiks, kad visi dosies uz mežu zinoša ornitologa pavadībā, kā rezultātā bērni noskaidros, kādi putni mājo tuvējā Bārbeles mežā. Tiks gatavoti un mākslinieciski izrotāti putnu būrīši, kurus varēs pēc tam ņemt arī uz mājām un piestiprināt tuvējā kokā.

Neskaitot aviācijas, māla un ornitoloģijas izpriecas, jauniešiem būs iespēja iemācīties dažādu deju soļus, finālā uzburot īstu dejas piedzīvojumu ūdenī vai pļavā. Asākām izjūtām tiks piesaistīts arī izdzīvošanas skolas skolotājs, kurš iemācīs, kā uzvesties un rīkoties dažādās neparedzētās dzīves situācijās.

Atpūtas un piedzīvojuma nometne tiek organizēta jauniešiem no astoņiem līdz vienpadsmit gadiem Bārbeles Zēnu pamatskolā “Saknes un Spārni”, kas atrodas Bārbeles pagastā, Vecumnieku novadā. Nometnes izmaksas vienai personai ir 270 eiro, nodrošinot bērniem visas aktivitātes, četras ēdienreizes dienā un nakšņošanu. Lai pieteiktos, nepieciešams rakstīt uz e-pastu skola@barbele.lv vai Facebook lapā Bārbeles Zēnu pamatskola “Saknes un Spārni”. Tāpat ir iespēja zvanīt nometnes vadītājai Ilonai Blūmai pa tālruni +37129264639.