Aicinājums ziedot Bārbeles bērnudārzam

Dievkalpojumi Ziemassvētku laikā Sv. Apustuļu kapelā Bruknā
17/12/2017
Dāvināsim viens otram laiku!
20/12/2017

Aicinājums ziedot Bārbeles bērnudārzam

Kalna svētību kopiena Bārbelē izveidojusi jaunu Montesori bērnudārzu, kurš jau gada sākumā tiks atvērts mazajiem audzēkņiem.

Bērni mācīsies lasīt un rēķināt, apgūs pasaules karti un atklās botānikas noslēpumus, izmantojot Montesori materiālus, kas īpašu vērību piešķir bērna maņu attīstībai, kā arī veiks praktiskus darbiņus, lai patstāvīgi mācītos rūpēties par sevi un apkārtējo vidi. Mācības notiks estētiski iekārtotā vidē – bērnudārza sienas apgleznojis mākslinieks Māris Subačs, iegādātas jaunas mēbeles, vidi grezno telpaugi, bērnus priecēs arī bruņurupuču ģimene. Bērnudārzam ir arī plaša āra teritorija, kurā iecerēts izveidot briežu dārzu.

Bērnudārza telpu renovācija un mācību materiālu iegāde pilnībā segta par privātu ziedotāju līdzekļiem.

Lai pabeigtu bērnudārza labiekārtošanu, nepieciešami vēl gulēšanas piederumi – bērnu matrači, segas, gultas veļa, aicinām tos ziedot vai arī finansiāli atbalstīt to iegādi. Būsim ļoti pateicīgi arī par jaunām bērnu grāmatām un spēlēm.

Ziedojumu iespējams pārskaitīt uz skolas kontu LV23HABA0551044013450 vai pieteikt centra direktorei Ilonai Blūmai, tālr. 2926 4639, vai rakstot e-pastā uz brukna@brukna.lv.

Bērnudārzs ir daļa no jaunā zināšanu, prasmju un kompetenču attīstības centra “Saknes un spārni”, kas nākamgad plāno atklāt pirmo aviācijas skolu zēniem Latvijā.

Pateicamies visiem, kas līdz šim ziedojuši savu laiku un enerģiju, finanšu līdzekļus un lūgšanas, lai bērnudārza un skolas projekts īstenotos dzīvē! Lai Dievs dāvā prieku un gandarījumu katram no jums! Tikai darbojoties kopā varam dāvāt mūsu bērniem labāku nākotni,

cerot uz sadarbību,

“Saknes un spārni” komanda