Putnu diena Bārbeles skolā

Aicinām uz Putnu dienu talku Bārbelē!
15/04/2018
Koncerts Uzcel savu baznīcu! 10. jūnijā
15/05/2018

21.04.2018

Bērnu čalas, smiekli, prieki, āmuru klabēšana, dziesmas. Tā mēs sestdien kopā ar bērniem, tuviem un tāliem atbraukušiem sagaidījām putnus Bārbelē, dāvājot viņiem 100 mājvietas. Īpašs prieks gatavot putnu būrīšus bija tieši bērniem. Par katru uztaisītu būrīti viņi saņēma Bruknas kopienas gatavotas dāvaniņas – mazus būrīšus uz kociņa piemiņai par gaišo un priecīgo dienu. Turklāt Ornitoloģijas biedrība bija sagatavojusi kartiņas, kuras ielīksmoja ikkatra mazā sirsniņu.

Paralēli ražīgajai būrīšu veidošanai, bija arī čaklas rokas, kas ņēma grābekļus un lāpstas, lai palīdzētu būt vienu soli tālāk iecerei par sakārtotu vidi apkārt. Pie Bārbeles skolas jau top dīķis, uz kuru pa straumītēm tecēs ūdens no lielās strūklakas. Šos kanālu līkločus varēs šķērsot pāri vairākiem tiltiem.

Turklāt sirdis sasildīja arī dziesmas, kuru skaņu viļņi nāca no skatuves, kas bija izvietota pie skolas. Un turpat netālu šķindēja arī trauki, naži, pannas, jo gan lieliem, gan maziem tapa plovs. Savukārt netālu no baložu mītnes, varēja izpausties mākslā ar ogli. Arī tur par putnu tēmu tika izveidoti vairāki zīmējumi.

Un lai arī pūta stiprs vējš, tas netraucēja mums just prieku un vienkārši no sirds būt kopā. Tas drīzāk aizpūta prom visas ikdienības domas, visas neizdošanās, nesaskaņas un skumjas, jo te Bārbelē virmoja smaidu, draudzības un dzīvības vējš. Mēs pateicamies ikvienam, kas bija daļa no kopā būšanas un dzīvības iedvešanas laika! Vai dzirdi? Putni jau dzied. Atbrauc uz Bārbeli! Mēs tevi te gaidīsim!